ghd
05 خرداد 1402 - 12:19

برنامه های متنوع در شهرستان ها و کرمانشاه برگزار شد

کرمانشاه- پنجمین روز از جشن های زیر سایه خورشید در کرمانشاه با برگزاری برنامه های متنوع با حضور خادمان رضوی و پرچم متبرک امام رضا(ع) برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، پنجشنبه در پنجمین روز از جشن‌های زیر سایه خورشید کاروان خدام رضوی به همراه پرچم متبرک امام رضا (ع) به شهرستان کنگاور رفته و مهمان زندان این شهرستان، مراکز بهزیستی، بیمارستان کنگاور و امامزاده باقر (ع) این شهرستان بودند.

دیدار با خانواده شهدا و سادات از دیگر برنامه‌های شهرستان کنگاور برای خادمان رضوی و پرچم متبرک امام رضا (ع) بود.

کاروان خدام اما امروز در شهر کرمانشاه برنامه‌های متفاوتی را تجربه کرد.

حضور در جمع کودکان سرطانی و پروانه‌ای از متفاوت‌ترین و معنوی‌ترین جشن‌های برنامه ریزی شده برای کاروان خادمان بود.

زندان بانوان و کانون اصلاح تربیت نیز امروز میزبان پرچم آستان علی ابن موسی الرضا (ع) بودند تا عطر امام رئوف در زندان پیچیده شود.

برنامه های متنوع در شهرستان ها و کرمانشاه برگزار شد

کاروان خادمان به مراکز بهزیستی شهر کرمانشاه هم رفته و مهمان آنها بودند.

تجلیل از مادران شهدا در یک اجتماع عمومی در گلزار شهدای کرمانشاه، حضور در جشن محله حاشیه نشین آقاجان و هیأت ام ابیها (س) از دیگر برنامه‌های کاروان خادمان رضوی بود.

کاروان دیگری از کاروان سه گانه اعزام شده به استان کرمانشاه امروز فضای جشن دهه کرامت در شهرداری مرکزی کرمانشاه را معنوی کرده و با حضور در اداره پست و اداره برق آئین پرچم گردانی در شهر کرمانشاه را ادامه دادند.

برنامه های متنوع در شهرستان ها و کرمانشاه برگزار شد

این کاروان پس از دیدار با بانوان قرآنی شهر کرمانشاه، در جشن دهه کرامت به میزبانی امامزاده ابراهیم (ع) کرمانشاه و جشن عمومی مسجد ابوالفضل العباس (ع) محله چقاگلان حضور یافته تا جمعیت عمومی مردم از سفره معنوی امام مهربانی‌ها مطنعم شده و پرچم متبرک آستان امام رضا (ع) را زیارت کنند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1238981